Site Overlay

Czym i jak można wydrukować zaproszenie?

Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy ślub, czy też byłeś już wcześniej żonaty i postanowiłeś tym razem postąpić inaczej, ten szczególny dzień ma nadejść tylko raz. Chcesz więc, aby wszystko było po prostu idealne. Tradycyjne wesele wiąże się z dużą presją i może być czasem dość stresujące, ale dobra wiadomość jest taka, że istnieje wiele sposobów na uproszczenie spraw i uczynienie procesu planowania tak bezstresowym, jak to tylko możliwe.

Jednym z najważniejszych elementów każdego ślubu są zaproszenia – często są one pierwszym wrażeniem, jakie goście odnoszą o Waszym wielkim dniu! Niezależnie od tego, czy jest to formalny ślub pod czarną krawatem, czy też coś bardziej swobodnego, istnieje wiele sposobów na wybranie odpowiedniego typu zaproszenia na Waszą ceremonię i przyjęcie.

Najważniejszą rzeczą do rozważenia przy wysyłaniu zaproszeń jest czas

Najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że Twoi goście mają wystarczająco dużo czasu, aby zaplanować swoją podróż, zakwaterowanie i oczywiście swoje stroje! Ogólną zasadą jest, aby dać swoim gościom co najmniej dwa miesiące wyprzedzenia przed wielkim dniem. Możesz również poprosić ich o RSVP co najmniej tydzień przed datą na zaproszeniu, aby dać im wystarczająco dużo czasu na otrzymanie odpowiedzi z powrotem do Ciebie.

A co jeśli macie bardzo intymny ślub i nie chcecie wydawać fortuny na formalne zaproszenia? Istnieje wiele opcji, w których można zaoszczędzić pieniądze na tym elemencie ślubu i uzyskać piękne rezultaty w tym samym czasie. Jeśli zdecydujesz się na drogę DIY, możesz znaleźć wiele wspaniałych pomysłów online https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/zaproszenia/, w tym drukowanie własnych papierowych zaproszeń lub wysyłanie cyfrowych zaproszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Inną opcją jest stworzenie własnego zaproszenia na stronie internetowej, takiej jak Squarespace lub Shutterfly i wysłanie go w ten sposób. Jeśli organizujecie swobodny ślub na świeżym powietrzu i chcecie wysłać papierowe zaproszenia, możecie zaprojektować lub wydrukować swoje własne na ekologicznym papierze i w ten sposób uratować jeszcze więcej drzew.

Nie musisz wydawać dużo pieniędzy na swoje własne zaproszenia ślubne.

Jeśli jesteś na napiętym budżecie, nie musisz wychodzić i kupować drogich zaproszeń ślubnych. Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na tym elemencie ślubu jest ponowne wykorzystanie czegoś, co już masz.

Czy masz ładne pudełko na pamiątki pełne starych kart lub masz przyjaciela lub członka rodziny, który ma stare zaproszenie, którego już nie chcą, możesz użyć tych kart jako inspiracji do własnego projektu zaproszenia.

Jeśli chcesz pójść jeszcze dalej, istnieje wiele szablonów zaproszeń online, które możesz wykorzystać do stworzenia własnych zaproszeń i kart – nie są wymagane żadne umiejętności projektowania! Inną niedrogą opcją jest skorzystanie z portalu ślubnego, takiego jak Wedding Paper Divas, gdzie możecie kupić cyfrowe zaproszenia z wieloma różnymi szablonami i opcjami projektowania.